Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 76м2 на Припортова вул. 42/1 в Придніпровському районі, Черкаси

56 000 $
2 399 520 грн
737 $ /m2

Площа:
76 / 56 / 25 м2
Кімнат:
3

Поверх:
10 из 20

Код:
1345554
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  141
Агентство нерухомості
Войтенко Катерина
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в новому монолітно-каркасному будинку на Митниці. Тепла, світла квартира з сучасним плануванням, загальною площею 76,6 м.кв. Вже розроблений дизайн проект на квартиру студію з двома окремими спальнями і двома санвузлами. В квартиру заведено 10.5 КВт, тому можна втілити в життя ідею з автономним опаленням та не залежити від центрального. Центральне опалення по лічильникам на кожну квартиру. Будинок зданий, працюють 2 ліфти, багато сусідів вже закінчують робити ремонти, у підвалі є власна електропідстанція, на першому поверсі сидить конс"єрж. В подвалі є власне бомбосховище. Зовнішні стіни - з газоблоку товщиною 300 мм, утеплені. До будинку є три заїзди, вільні паркомісця у будь який час, супермаркет в самому будинку. Поряд Дніпро-плаза, школа #31, дитяче містечко "Казка". Можливо під державні програми е-Оселя/ Молодіжний фонд. 56000 $

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 217252