Подзвонити Повідомлення

Продам 5-к квартиру 187м2 на Дніпровська наб. 5, Осокорки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

190 000 $
8 141 229 грн
1 017 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
187 / 130 / 30 м2
Кімнат:
5
Тип:
Роздільні

Поверх:
25 из 26

Тераса, один санвузол суміщений

Код:
1381174
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  51
Агентство нерухомості
Гаков Дмитро
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пентхаус в ЖК Great - це сучасна архітектура, яка впевнено вписалася в ритм міста і, водночас, вигідно виділяється серед існуючих забудов уздовж набережної. Будинки спроектовані таким чином, щоб забезпечити максимальний огляд вікон кожної квартири. У комплексі передбачено все для комфортного життя: автономне опалення, ліфти в підземний паркінг, велодоріжки, мебльовані вхідні групи з дизайнерським оформленням та консьєрж-сервісом, система контролю доступу та цілодобова охорона. Це проект формату «місто в місті» — тут все необхідне всередині: торговельний та офісний комплекси, магазини та кафе на перших поверхах, два дитсадки та початкова школа, міні-стадіон та паркова зона з ландшафтним дизайном та численними зонами відпочинку. Також будинки першої лінії комплексу Great будуть доповнені відкритими терасами. Інфраструктура Місце розташування житлового комплексу можна сміливо назвати партером Лівого берега - сучасна транспортна розвязка, торгові комплекси, парки та пляжі в пішій доступності. За 3 хвилини на авто від комплексу знаходиться ТРЦ River Mall. Купити продукти поблизу можна пройшовши 5 хвилин до NOVUS, проїхавши 4 хвилини до Сільпо або 5 хвилин до Білли. Для великих закупівель у 10-15 хвилинах їзди на авто гіпермаркет Metro Cash Carry. Забудовник подбав про комфорт молодих сімей з дітьми — на території комплексу відкриють дитячий садок із внутрішнім двором та обладнаним дитячим майданчиком. Діти швидко ростуть, тому також буде збудовано початкову школу, яку поєднують із дитячим садком.