Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 135м2 на Саперне Поле вул. 5а, Печерський р-н (центр), в Печерському районі, Київ, метро Палац Україна

720 000 $
30 850 973 грн
5 334 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
135 / 83 / 23 м2
Кімнат:
4
Тип:
Роздільні

Поверх:
11 из 16
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1395140
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  28
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж видової квартири в новому будинку на Печерську ЖК “Бульвар Фонтанів”, за адресою вул. Саперне Поле, 5а У квартирі виконан новий якісний ремонт за авторським проектом. функціональне планування: – кухня-вітальня з обідньою зоною та зоною для відпочинку – чотири окремі спальні – 3 санвузли – 4 вбиральні – Майстер-спальня з власною гардеробною та ванною кімнатою. Квартира мебльована та укомплектована побутовою технікою найкращих світових брендів. Бульвар Фонтанов – один із найкращих житлових комплексів Києва. Закрита прибудинкова територія, цілодобова охорона, відеоспостереження, фонтани. Зручна транспортна розв'язка. Роздільне Дизайнерський ремонт

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212733896

ЖК Бульвар фонтанів

Адреса будинку: Саперне Поле вул., 5а, Київ, Печерський район, Печерськ