Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 77м2 в Шевченківському районі, Київ, метро Лук'янівська

155 000 $
6 641 529 грн
2 013 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
77 / 38 / 25 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
5 из 12

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1444106
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  20
Агентство нерухомості
Бобух Евгения
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Львівський квартал. Продаж з меблями, з ремонтом, як на фото. Сучасний житловий комплекс Львівський квартал Станція метро Лукянівка - 5 хв пішки Центр міста (3 км від Майдану) Ремонт преміум-класу виконаний за дизайн-проектом. Середній поверх не кутовий, теплий, світлий, свій. 2 окремі кімнати, 2 окремі санвузли з душовою кабіною та великою трикутною ванною, Кухня - студія з панорамними вікнами, Електрична тепла підлога, коридор, санвузли та студія. Гаряча вода. Мінімальні комунальні послуги Авто газовий котел для води та опалення двору, паркінг.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212901665