Подзвонити Повідомлення

Продам 5-к квартиру 215м2 на Михайла Грушевського вул. в Соснівському районі, Черкаси

200 000 $
8 569 715 грн
931 $ /m2

Загальна площа:
215 м2
Кімнат:
5

Поверх:
9 из 9

Код:
1452917
Оновлене:
27-02-2025
Перегляди:  47
Агентство нерухомості
Бордіян Світлана Ігорівна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропоную до уваги 5-ти кімнатну двухрівневу видову квартиру 215 м. Квартира під планування, ремонт та можливе розширення площі. У власності більше 3 років. З верхнього поверху є можливість зробити вихід на кришу будинку та облаштувати там терасу, тоб-то зробити пентхаус. Після купівлі можлива зміна з житлового фонду в нежитловий та придбання квартири під бізнес-проект. Престижний житловий комплекс, в якому розташована квартира, введений в експлуатацію в 2010 році та вже практично повністю заселений мешканцями, що дає можливість комфортного існування без шуму від ремонтів. Тихий двір, з фасаду декілька магазинів, серед яких АТБ, центральний район міста, гарний краєвид, все під рукою. Запрошую до перегляду всіх зацікавлених. Можливий обмін на житло в Києві. Всім бажаю гарних продаж та мирного неба над головою!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 87761