Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 230м2 на Мазепи вул. 4 в Кам'янка-Бузька, у Львівському районі, Львівська обл.

297 000 $
12 726 026 грн
1 292 $ /m2
 без комісії

Загальна площа:
230 м2
Ділянка:
12.5 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
2
Стіни:
Цегла

Код:
1515968
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  57
Агентство нерухомості
Realty Group Львів
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається затишний будинок у селі Ременів, у котеджному містечку «Гетьманське», Львівська область, неподалік міста Камянка-Бузька. Територія містечка доглянута, викладена бруківкою, з тротуарами та цілодобовою охороною. Загальна площа будинку — 230 кв.м, земельна ділянка — 12,5 соток. Будинок підключений до газу та електроенергії (3 фази), встановлений стабілізатор на 10 кВт та акумулятор, який забезпечує автономне електропостачання до 8 годин у період відключень. Опалення — газове, додатково встановлений твердопаливний котел. Планування: чотири спальні, кухня, санвузол, гараж, тераса. Під терасою розташований підвал і технічні приміщення, що складаються з двох кімнат загальною площею 30 кв.м. На подвірї — зелена доглянута територія, фруктовий сад, невеликий акуратний город з грядками під зелень, овочі та ягоди, альтанка з великим мангалом. Водопостачання — власна свердловина глибиною 42 метри, за потреби є можливість підключення до центрального водопостачання. Каналізація — центральна. Будинок ідеально підходить для постійного проживання . Це просто ідеальний будинок який ви шукали! | Без комісії!