Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 21м2 в Зарічному районі, Суми

24 500 $
1 049 790 грн
1 167 $ /m2

Площа:
21 / 21.3 / 13 м2
Кімнат:
1

Поверх:
11 из 11

Код:
1516667
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  39
Агентство нерухомості
Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 1-кімнатної квартири пр. Свободи (Прокофєва). Панорамний вид на місто! 24 500$ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! 11/11 поверх Площа: 51м #178;/21.3м #178;/13м #178; Цегляний будинок. Новобудова Будинок 2011 року Косметичний ремонт. Просторе планування Бойлер. Лічильники Комірчина Великий балкон - тераса 6 метрів Тамбур перед квартирою. Також є колясочна на 1 поверсі Меблі, техніка за домовленістю Чудова локація Перегляд у зручний час

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212947171