Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 157м2 на Кловський узвіз 5, Печерський р-н (центр), в Печерському районі, Київ, метро Кловська

450 000 $
19 281 858 грн
2 867 $ /m2

Площа:
157 / 85 / 51 м2
Кімнат:
4
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 23
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1517190
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  28
Агентство нерухомості
АН Level Group
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам квартиру Кловський спуск 5.Печерськ, Кловська. Квартира4 кімнатна. Загальна площа 157кв.м. Хороше, просторе планування, якісний ремонт в пресижному будинку бізнес класу в центральній частині Києва. Ремонт в класичному стилі з натуральних матеріалів, стлярка виготовлена на замовлення. Вбудована техніка світових брендів. Італійські меблі. Цілодобова охорона. Поруч Маріїнський парк та гарна транспортна розвязка, 10 хв до метро Хрещатик, Кловська. Будинок 2004 року.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212947318

Адреса будинку: Кловський узвіз, 5, Київ, Печерський район