Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 30.5м2 на Богоявленський просп. (Жовтневий) в Корабельному районі, Миколаїв

17 000 $
728 426 грн
558 $ /m2

Загальна площа:
30.5 м2
Площа кухні:
6.5 м2
Кімнат:
1

Поверх:
3 из 5

Код:
1525990
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  166
Агентство нерухомості
Матвієнко Олексій,...
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаю однокімнтану квартиру на 3 поверсі 5-ти поверхового будинку по проспекту Богоявленському ( Універсам). Квартира чиста, у доброму житловому стані. санвузол суміщений у кахелі. Балкон засклений, труби пластик. Меблі за домовленістю. Чистий підізд з металопластиковими вікнами. Гарне місцерозташування- все необхідне поруч - школа, дитячий садочок, банки, магазини, ринок, зупинка громадського транспорту. Дзвоніть та записуйтесь на перегляд!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212951809