Подзвонити Повідомлення

Продам Офіс 22.1м2 на Старокостянтинівське шосе вул. в районі Виставка, Хмельницький

25 000 $
1 071 214 грн
1 132 $ /m2

Загальна площа:
22.1 м2

Код:
1535342
Оновлене:
28-03-2025
Перегляди:  116
Агентство нерухомості
Плахов Сергій Олександрович
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж офісів у сучасному Бізнес-центрі . Є підземне паркування. Будівництво на стадії завершення. Договір переуступки. Можна 2 офіси поряд. Є 22 та 24 м2 Передостанній поверх, можлива оренда. Для деталей звертайтесь за вказаним номером