Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 62м2 на Львівська вул. 15б, Святошино, в Святошинському районі, Київ, метро Житомирська

105 000 $
4 499 100 грн
1 694 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
62 / 28.3 / 12.37 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 26

Оздоблення від будівельників

Код:
1550085
Оновлене:
10-03-2026
Перегляди:  44
Агентство нерухомості
рієлтор - Алла
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2 кімн. квартири з терасою в ЖК Святобір. Продається квартира функціонального та правильного планування у новому будинку, є можливість виходити зі своєї тераси виходити у двір, комфортного для життя новий ЖК Святобір. Квартира на 2 поверсі 26-поверхового. Загалом у комплексі передбачається 5 будинків. Всі будинки цегляні, дуже теплі, завдяки сучасним технологіям будівництва, і зокрема утеплення – базальт 15 см із зовнішнього боку будинку та 10 см із внутрішньої частини балконів. Комплекс закритого типу, безпечний для життя, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. на території комплексу розташований свій великий парк, зона для вигулу собак, для пробіжок, велосипедні доріжки та сучасні дитячі майданчики. всі квартири здаються з оздобленням під чорнову: ідеально рівна підлога, рівні стіни (штукатурка), вікна бізнес класу (три стекла) розведення опалення, холодної та гарячої води. встановлені лічильники на всі комунікації, у пішій доступності від, ЖК знаходиться безліч дошкільних та шкільних закладів, навпаки - красивий парк, їх всього 3, ліс, облагороджені парки. Школа через дорогу, по вулиці Львівській дитячий садок, приватний дитячий садок, поряд метро, ТЦ Хіт Мол, Новус, Сільпо, АТБ. Номер оголошення на сайті компанії: SF-1-608-883-BN.