Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам будинок 250м2 на Садова вул. 46 в Дарницькому районі, Київ

72 843 грн /міс.
+21.4%
1 700 $
292 грн /m2

Загальна площа:
250 м2
Ділянка:
6 сот.
Кімнат:
5

Поверхів:
2

Код:
1554897
Оновлене:
08-05-2026
Перегляди:  58
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Віталій Грабський
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здається в оренду на довгостроковий термін будинок за адресою вул. Садова 46, метро Славутич. Будинок двоповерховий, великий гараж з загальною площею 250 кв. м. Площа ділянки 6 соток. Чотири спальні кімнати укомплектовані всіма необхідними меблями та сучасною технікою. Будинок автономний, цегляний якісно утеплений, встановлений генератор на 6 кВт, інтернет. Опалення газ електро додатковий котел. Підігрів пола на 1 поверсі. Гараж заїзд вміщає до 5 автомобілів Автоматичний полив газону Hunter. Техніка: Холодильник Плита комбінована газ електро Духова шафа Кондиціонер 3 шт. Посудомийка Система очищення питної води Система очищення загальної води. В пішій доступності супермаркет АТБ, відділення нової пошти, та інші магазини, ресторан Парус, пляжі на Дніпрі та прогулянкова зона на річці Підбірна з дитячими майданчиками. Комісія АН 50% Код - 14659