Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 91м2 на Драгоманова Михайла вул., Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Позняки

143 000 $
6 127 346 грн
1 572 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
91 / 55 / 19 м2
Кімнат:
3

Поверх:
13 из 25

Код:
1576223
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  13
Агентство нерухомості
Денис Бондарев
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується стильна та простора 3 кімнатна квартира по вулиці Драгоманова 2а. Кухня-студія, спальня та дитяча кімната. 2 санвузли. Балкон засклений. Ремонт якісний згідно дизайнерського проекта. Вся необхідна для життя техніка. Поруч ТЦ Ашан, озеро Сонячне, клініки, салони, ресторани та кафе. Все необхідне для комфортного життя. Можливість продажу через єОселя. #2257