Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 76м2 в Фортечному районі, Кропивницький

109 000 $
4 670 494 грн
1 435 $ /m2

Загальна площа:
76 м2
Площа кухні:
10 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
7 из 14

Балкон і лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1589515
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  38
Агентство нерухомості
Нерухомість Кропивницький
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Ідеальна велика три кімнатна квартира з сучасним ремонтом з меблями та технікою Електро дім з двух зонним електро лічильником до 3 000 квт ціна 2,65 в день та в половину в ніч, Дім дуже теплий, з білого кирпича Товщина стін 1метр ! У всіх кімнатах дорога декоративна штукатурка Балкон та дуже велика лоджа Кондиціонер В живу вид дуже шикарний ! В домі два ліфта( грузовий та звичайний) є консьєрж Біля дому безкоштовний паркінг з відеонаглядом по периметру Відеонагляд в домі та ліфтах Біля дому є школа та дитячий садок В двух хвилинах велмарт, атб, файно маркет та ятрань Кафе та ресторани поруч Біля дому сучасний дитячий майданчик та тренажери для дорослих який загороджений парканом Дуже гарна розвязка Рядом також є лікарні та поліклініки Торг присутній № xxx-xx-xx Безкоштовне розміщення оголошень більш як на 50 рекламних майданчиках. (для власників нерухомості). Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Здамо швидко та вигідно в оренду нерухомість, як житлову так і комерційну. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212990771