Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 29м2 на Шевченка пров. в Київському районі, Полтава

35 000 $
1 499 700 грн
1 207 $ /m2

Загальна площа:
29 м2
Площа кухні:
5 м2
Кімнат:
1

Поверх:
2 из 5

Код:
1589793
Оновлене:
18-05-2026
Перегляди:  43
Агентство нерухомості
Олена Сергіївна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Квартира розташована на другому поверсі пятиповерхового цегляного будинку. Не кутова, тепла. Двір охайний. Район зупинки ЗБВ. Всі вікна металопластикові з двокамерними склопакетами. В квартирі повністю зроблений капітальний ремонт. Завезені меблі, які залишаються в квартирі. В квартирі після ремонту ніхто не жив. Новий металопластиковий балкон. Нижній ярус балкону затонований дзеркальною плівкою. На балконі є світло і розетка. На підлозі плитка. Склопакети кухонного вікна і склопакети балконного блоку захищені ударотривкою прозорою плівкою по класу захисту СЗУ2 (400мкм.)+ сертифікат. Ця плівка захищає людей в приміщенні від уламків скла після руйнування склопакета, спричиненого можливим вибухом поблизу будинку. Душова зона відгороджена гартованим  склом товщиною 8 мм. В кімнаті натяжна стеля. Нова шафа - купе. Нові кухонні меблі. Нава варильна поверхня. Нова кухонна мийка + змішувач. Сантехніка повністю нова. Всі труби поміняні і заховані в стіни. Є пральна машинка Радіатори нові. Нова мідна проводка. Підлога повністю застелена плитами OSB +лінолеум.. Вторинний ринок; Хрущовка;Тип стін: Цегляний;Cанвузол: Суміжний;Опалення: Централізоване; Ремонт: Авторський проект; АНГалерея Нерухомості

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212990849