Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 63.2м2 на Львівське шосе вул. в районі Південно-Західний, Хмельницький

53 000 $
2 270 974 грн
839 $ /m2

Площа:
63.2 / 31.9 / 20.9 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 5

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1591664
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  22
Агентство нерухомості
Паламарчук Анатолій...
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаю затишну квартиру (2к+ кухня-студія) з якісним ремонтом. Залишаються більшість меблів та вмонтована техніка. Решта техніки та меблів за домовленністю. Лічильники на все, комунальні послуги не високі, нова газова колонка. Просторий балкон із вмонтованою шафою. В коридорі та прихожій великі вмонтовані шафи. Будинок розташований в гарному затишному південно-західному районі міста. Поруч багато магазинів, аптек, кафе, супермаркетів, дитячий садочок та школи в 5 хв пішки. Біля будинку багато місця для паркування. Неподалік парк для відпочинку. Вікна кімнат виходять у двір, з балкону видно парковку.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212992318