Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 85м2 в Безуглівка с., у Бориспільському районі, Київська обл.

165 000 $
7 070 015 грн
1 942 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
85 / 43 / 17 м2
Ділянка:
6 сот.
Кімнат:
3

Поверхів:
1

Код:
1594198
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  47
Агентство нерухомості
Денис Бондарев
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#2390 Продається новий стильний затишний будинок з басейном поблизу Києва в селі Безуглівка. Котеджне Містечко «Нова Олександрівка-3». Містечко закритого типу, під охороною. Планування: - 3 окремі кімнати, - санвузол, - передпокої, коридор, - гардеробна, тепла підлога. Зроблений якісний ремонт згідно дизайнерського проекту. Тепла підлога. Великий басейн 7 м на 3,5 м. По периметру ділянка обладнана газоном з рослинами та автополивом. Центральний водопровід. Електрика 8 кВт. Індивідуальна каналізація на 8 куб. Будинок збудований з якісних матеріалів. Дах зроблений з фальцевого металу, утеплений. Вікна - металопластик. Зручна локація - 13 км від метро Бориспільська. Розвинена інфраструктура. Всі документи готові до угоди..