Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 149м2 на Січових стрільців вул. в районі Озерна, Хмельницький

169 000 $
7 241 409 грн
1 135 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
149 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 10

Код:
1606132
Оновлене:
27-04-2026
Перегляди:  41
Агентство нерухомості
Паламарчук Ніна Василівна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Квартира, яка продумана до дрібниць.Найкращі матеріали, техніка вся на гарантії.Духовка з функцією самоочистки, вбудований холодильник, велика посудомийка.2 повноцінні кімнати та 2 санвузли. Є велика гардеробна кімната на другому поверсі і також кімната прачечна, кладовка .Велика ванна, якісна сантехніка, керамограніт.Виведена сигналізація. 2 кондиціонери.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213002900