Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 198.9м2 на Гладкого вул., Подол, в Подільському районі, Полтава

56 000 $
2 399 520 грн
282 $ /m2

Площа:
198.9 / 70.6 / 19.8 м2
Ділянка:
5.5 сот.
Кімнат:
5

Поверхів:
2
Стіни:
Цегла

Код:
1652448
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  46
Агентство нерухомості
Дом24
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

У продажу двоповерховий будинок в районі вулиці Лугової:* Загальна площа 199 м2, 5 окремих кімнат.* На першому поверсі - роздільний санвузол, кухня  у стані ремонту), топочна, підсобне приміщення, кладова, гараж із смотровою ямою.   На другому поверсі - вітальня, 4 спальні, санвузол (потребує ремонту), великий балкон.* Опалення двома котлами, газовим та твердопаливним тривалого горіння.* Вода централізована. Каналізація, вигрібна яма (септик).* Приватизована ділянка - 5,6 сотки. Є кадастровий номер.* Двір вимощений плиткою, є сад з плодовими деревами.Телефонуйте і дізнавайтеся більш детальну інформацію!