Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 177м2 на Хантадзе пров. 4 в Чорноморськ (Іллічівськ), в Одеському районі, Одеська обл.

160 000 $
-11.1%
6 855 772 грн
904 $ /m2

Загальна площа:
177 м2
Площа кухні:
30 м2
Кімнат:
4

Поверх:
7 из 15

Код:
1653355
Оновлене:
24-04-2026
Перегляди:  41
Агентство нерухомості
Ярошенко Ирина Борисовна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Ексклюзивна квартира! Продається 4 кімнатна шикарна квартира на Хантадзе в м. Чорноморськ. Цегляний будинок зі 80см. стінами є найкращим будинком в місті. 7/15 будинку. Площа квартири 177.1 кВ.м. , площа кімнат 39*********21.8/20.3 кухня 30.0, коридор 14.7, лоджія 9.6, 2 санвузла. Висота 3 м. Опалення на будинок газом. Капітальний ремонт зроблено в 2021 році. Поміняли все: нові дорогі віконні блоки, нові дорогі двері. Повністю нова проводка, 3 стабілізатори напруги великої потужності. Кондиціонери в кожній кімнаті, дорогі меблі, інтернет. Площа квартири велика, а оплата взимку до 5000 грн. за все і влітку до 3000 грн. 2 ліфта, гарні сусіди, найкращі краєвиди: на море (схід і захід сонця), також вид на порт і вид на місто. Стоянка для авто в дворі. Двір зелений, з турботою доглядається, дитяча площадка. До Приморського парку та набережної 2 хвилини пішки, до моря 5 хвилин ходьби. Це сама краща квартира в місті з видом на море.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213034664