Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 4-к квартиру 160м2 на Івана Мазепи (Січневого Повстання) вул. 10, Печерський р-н (центр), в Печерському районі, Київ, метро Арсенальна

128 546 грн /міс.
3 000 $
804 грн /m2

Загальна площа:
160 м2
Площа кухні:
20 м2
Кімнат:
4

Поверх:
5 из 8
Стіни:
Цегла

Код:
1665875
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  26
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Agentis
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда квартири Мазепи 10, клубний будинок, підземний паркінг.Оренда квартири вул.Мазепи 10, клубний будинок, охорона 24/7, підземний паркінг з 3 вїздами, 2 паркомісця, бомбосховище. площа 160кв.м. поверх 5/7 цегла. 3 спальні + зал + кухня. Евроремонт, меблі та техніка. 2 санвузла, джакузі, душкабіна. Вікна у двір. Безперебійне електроживлення. Метро Арсенальна. .Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і;Тип стін: Цегляний;Автономність при блекауті: Підключене резервне живлення, Працює ліфт, Працює опалення, Працює водопопостачання;Планування: Роздільна;Cанвузол: 2 і більше;Опалення: Власна котельня;Ремонт: Євроремонт;Меблювання: З меблями;Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Мікрохвильова піч, Плита, Пилосос, Пральна машина;Мультимедіа: Телевізор, Wi-Fi;Інфраструктура (до 500 метрів): Центр міста, Метро, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Ресторан, кафе, Супермаркет, ТРЦ;Ландшафт (до 1 км.): Парк, Річка;Додатково: Можна іноземцям;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111935140

Адреса будинку: Івана Мазепи (Січневого Повстання) вул., 10, Київ, Печерський район