Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Приміщення 475м2 в районі Бам (масив Сонячний), Тернопіль

166 000 грн /міс.
3 874 $
350 грн /m2

Загальна площа:
475 м2

Код:
1680617
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  35
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Федчук Володимир
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується в оренду приміщення вільного призначення по вулиці полковника Морозенка. Ремонт робиться під орендаря. Дане приміщення чудово підійде для будь-якого виду діяльності, буть то офісом, торгові площі, медцентр тощо. Приміщення має два входи, з різних сторін, також є можливість доробити третій вхід для маломобільних людей. Поруч із приміщенням велика стоянка, зупинка громадського транспорту, найбільше ТРЦ в місті. Приміщення можна використовувати як всією площею, так і розділити на кабінети.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 15109456