Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 76м2 в Деснянському районі, Київ, метро Лісова

18 000 грн /міс.
420 $
237 грн /m2

Загальна площа:
76 м2
Площа кухні:
16 м2
Кімнат:
2

Поверх:
10 из 26

Код:
1684706
Оновлене:
11-03-2026
Перегляди:  42
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Agentis
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується у довгострокову оренду 2-кімнатна квартира в будинку по вулиці Кубанської України, 31А. Площа квартири 72 кв м, 10 поверх, світла та тепла, в квартирі є всі необхідні меблі, підлога паркет і плитка, 2 санвузли, пральна машина, кондиціонер, посудомийна машина, холодильник, є балкон, лічильники води та тепла, якісні вікна, два кутових розкладних дивани, інтернет. Здається тільки охайним людям, без шкідливих звичок. Поруч магазини, зупинка громадського транспорту, парк. Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і;Тип стін: Цегляний;Домашні улюбленці: Так, маленький песик (до 10 кг);Автономність при блекауті: Працює інтернет, Працює водопопостачання; Планування: Роздільна;Cанвузол: 2 і більше;Опалення: Централізоване;Ремонт: Євроремонт;Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Варильна панель, Духова шафа, Плита, Пилосос, Пральна машина;Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi;Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Консерж, Ліфт, Підземний паркінг, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Охорона території, Грузовий ліфт;Комунікації: Центральна каналізація, Електрика, Центральний водопровід;Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Кінотеатр, театр, Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Бювет, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту; Ландшафт (до 1 км.): Ліс, Озеро, Парк.