Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 21.6м2 в Дніпровському районі, Київ, метро Лівобережна

54 000 $
2 313 823 грн
2 500 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
21.6 м2
Площа кухні:
5 м2
Кімнат:
1
Тип:
Cуміжні

Поверх:
2 из 7

Один санвузол суміщений

Код:
1707555
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  32
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається смарт-квартира в ЖК Комфорт Таун, проп. Соборності, 17: * Площа квартири - 21,6 м2. * Поверх - 2/7. * Квартира укомплектована всією необхідною технікою: варильна поверхня, духова шафа, холодильник, витяжка, пральна машина, телевізор. * Вмістка шафа-купе для зберігання речей, встановлений кондіціонер. * Встановлені електо-водо-теплові лічильники. * Вікна виходять у затишний зелений двір. Будинок розташований в закритому житловому комплексі, на території ефективна пропускна система, відеоспостереження та патрулювання. Розвинена інфраструктура, із затишними двориками, парковою зоною та фонтанами, дитячими майданчиками, майданчиками для зайняття спортом. Також на території комплексу є дитячий садок, школа, гімназія, басейн, спортзал, тенісний корт, футбольне поле, магазини, аптеки, кав'ярні та ресторани. Поруч знаходиться критий паркінг та супермаркет Сільпо. Зручна транспортна розв'язка: Дарницький міст та міст ім. Патона. Метро Лівобережна 10-15 хв. До центру міста на авто в годину пік - 30 хвилин. Квартира готова до заселення. Для запису на перегляд телефонуйте, будь ласка, за вказаним ноемром телефону!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212860932