Подзвонити Повідомлення

Продам 6-к квартиру 350м2 на Менахем-Мендл Шнеєрсона вул. (Мініна) в Центральному районі, Дніпро

230 000 $
9 855 172 грн
658 $ /m2

Загальна площа:
350 м2
Площа кухні:
11 м2
Кімнат:
6
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
2 из 10

Тераса

Код:
1708906
Оновлене:
29-04-2026
Перегляди:  31
Агентство нерухомості
Валерий
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 6 кімнатну квартиру по вул. Менахем Мендл Шнеерсона 19-А, колишня вул. Мініна, район стадіону Металург. Квартира 293м. в двох рівнях, на 1 поверсі під квартирою нежитлове комерційне приміщення під паркінг на 2 авто 60 м. В квартирі якісний євро-ремонт, меблі, домашній кінотеатр, чинний камін, оброблений грецьким мармуром, більярдна кімната, діюча фінська сауна, все узаконено по БТІ і було закладено при будівництві будинку, три сан. вузли, дві душові, гідромасажна ванна шириною - 2м.на 2 метри-.Будинок 10 поверхів, цегла, клубного типу, будувався самими мешканцями на початку нульових років. Індивідуальне газове опалення та друге електричне конвекторне. В квартирі 2 опалювальні засклені тераси та 2 опалювальні балкони, підлоги дубовий паркет. Фундамент подушка 1,5 м, кожен поверх армований пояс, зовнішні стіни цегляні 1200 мм, фронтальні стіни 810 мм, висота стель 3м, завдяки такій споруді будинок витримає землетрус 9 балів, паркінг знаходиться під квартирою на 1 поверсі 60кв.м., оформлений окремо від квартири як нежитлове комерційне приміщення, над паркінгом на 2 поверхах знаходиться квартира 293 кв.м. Квартира готова до проживання, заходь і живи. Продається як з паркінгом так і без нього, на паркінг окремі документи як на комерційне приміщення, низькі комунальні платежі - будинок клубного типу.