Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 49м2 на Галушкіна вул. 88 у місті (передмісті), Кропивницький

24 500 $
1 049 790 грн
500 $ /m2

Загальна площа:
49 м2
Площа кухні:
7 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
1 из 5

Один санвузол роздільний

Код:
1713679
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  74
Агентство нерухомості
Нерухомість Кропивницький
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам квартиру 2-х кімнатну. АГВ, колонка газова. Планування чешка. Ванна і санвузол роздільні. Ремонт старий. Але можна заїхати і жити. Поруч школа, садок, зупинка і магазини. Знаходиться с. Созонівка ( від Аеропорту 5.5 км рівно до будинку) Їздить маршрутка за розкладом. Вид обєкта: Новобудова; Тип будинку: Чешка; Тип стін: Цегляний; Планування: Роздільна; Cанвузол: Роздільний; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Житловий стан; Меблювання: Ні; Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами. xxx-xx-xx

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213080882