Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 120м2 на Ізмайлівська вул. в Чечелівському районі, Дніпро

63 900 $
2 738 024 грн
533 $ /m2

Загальна площа:
120 м2
Ділянка:
5 сот.

Поверхів:
2

Код:
1717922
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  37
Агентство нерухомості
Цикош Галина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

У продажу новобудова2021 року. Загальна площа будинку 115 кв. м. Енергоефективне будівництво: утеплений фундамент, стіни - газоблок, утеплений дах, металочерепиця. Електрика: день u002F ніч 380 21кВ. Яма 8 куб.м. У будинку 2 поверхи, підведені та підключені усі комунікації. У ньому можна жити, завершуючи до кінця необхідні роботи. Сплановано 4 спальні, кухня-гостинна, 2 санвузли, тепла підлога, на підлозі керамограніт, сантехніка, котельна. Опалення індивідуальне, електро, є можливість встановити камін на дровах та генератор. Ділянка 5 соток, приватизована.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22411907