Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Приміщення 44м2 у районі центру міста, Тернопіль

25 500 грн /міс.
-10.5%
595 $
580 грн /m2

Загальна площа:
44 м2

Код:
1719902
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  32
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Бранець Христина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здається в оренду комерційне приміщення 44,4 кв.м у центрі міста. Приміщення розташоване на 2 поверсі Торгового центру. Вхід з вул.Шептицького, панорамний пасажирський ліфт, вантажний ліфт, ескалатор. Весь торговий зал, з окремим виходом на задній двір для підвезення і розвантаження товару.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 15114599