Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 79м2 на Руставелі Шота вул., Печерський р-н (центр), в Печерському районі, Київ, метро Палац спорту

177 000 $
7 584 197 грн
2 241 $ /m2

Загальна площа:
79 м2
Площа кухні:
8 м2
Кімнат:
3
Тип:
Cуміжні

Поверх:
2 из 4
Стіни:
Цегла

Євроремонт

Код:
1735256
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  27
Агентство нерухомості
Діна Ткаченко
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 3-кімнатну квартиру, вул. Шота Руставелі, 32, Печерський район, Центр, станція метро "Палац Спорту" — 2 хв. пішки. Код об'єкта SF-3-111-814. Поряд розташованні: магазини, супермаркет, школи, дитячий садок, поліклініка, аптека, ринок, салон краси, банк, кафе, відділення Нової пошти, зупинка транспорту. Будинок зданий у експлуатацію. 2-й поверх 4-поверхового будинку. Загальна площа — 79 кв.м: кухня 8 кв.м, 3 окремі кімнати, 1 балкон, 1 роздільний санвузол, передпокій. У квартирі виконано якісний дизайнерський ремонт. Продається з сучасними меблями та технікою. Вартість — $ 177 тис. за об'єкт + послуги АН. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHomebot. Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. - Сетрифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-111-814-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6620785