Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам будинок 165м2 на Садова вул. в Дарницькому районі, Київ

107 121 грн /міс.
2 500 $
650 грн /m2

Площа:
165 / 92 / 36 м2
Ділянка:
8 сот.
Кімнат:
5

Поверхів:
2

Код:
1737955
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  69
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Денис Бондарев
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#145759 Оренда будинку. 1 км від м.Осокорки, 200м до вул. Ващенка. 165м. 5 кімнат. Будинок має 2 поверхи, на якихрозміщено 5 спальних кімнат (одна з яких дитяча), 2 санвузли та простора кухня-вітальня з виходом на терасу, великою гардеробною, котельнею. Інтернет оптоволокно (працює без світла), гарний сигнал Wi-Fi по всьому будинку, встановлена сигналізація, кондиціонери, виділена лінія – 3 фази, своя скважина та септик, встановлена система розсувних воріт. Забезпечене безперебійне живлення електроенергією завдяки потужному EcoFlow, інвертору та АКБ потрійному літієвому LiMNC,а генератор навіть не потрібен. На території будинку знаходиться : - велика крита тераса обладнана меблями, тренажерами для заняття фітнесом та прикрашена рослинами у горщиках; - мангальна-бесідка, яка повністю обладнана для приготування страв на грилі (великий мангал, барна стійка, витяжка , а також проведена вода та освітлення) , стіл та стільці; - ділянка озеленена, є велика класна зелена галявина для заняттям йогою або фітнесом. На ділянці ростуть молоді дерева та квіти; - місце під парковку 4 авто; - господарське приміщення для зберігання необхідних речей. Закритий обладнаний пляж на озері для жителів кооперативу. Можно з тваринами.