Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 249м2 на Лесі Українки вул. в Гаї-Гречинські с., в Тернопільському районі, Тернопільська обл.

123 000 $
5 270 374 грн
494 $ /m2

Загальна площа:
249 м2
Ділянка:
8 сот.

Поверхів:
2

Код:
1747760
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  53
Агентство нерухомості
Бранець Христина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Будинок площею 249.9 кв.м в т.ч. дві квартири з окремими входами. Перша на першому поверсі, загальною площею 140.0 кв.м., друга - 109.9 кв. м. на другому поверсі. Обидві квартири мають зміщенні рівні поверхів. Будинок утеплений. Обладнаний двома котлами:газовим та твердопаливним. Детальні плани квартир додаються на фотографіях.В кімнатах паркет з ясена і червоного дерева, євроремонт, столярка дубова, шафи - купе. На ділянці є підсобне приміщення площею 24.0 кв. м. + холодний підвал 10.0 кв. м. і приміщення для зберігання дров.Сад, город. Пішохідні доріжки та відмостка будинку викладені з натурального червоного каменя. Є місце під будівництво другого гаража. В будинку вмонтовано двохтарифний електролічильник. В кімнатах є електробатареї, камін, баня-сауна. Будинок знаходиться біля центральної автодороги 1 км. від Подолян.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22347370