Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 45.4м2 у місті (передмісті), Суми

14 600 $
625 589 грн
322 $ /m2

Площа:
45.4 / 30.3 / 5.6 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 2

Код:
1753971
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  49
Агентство нерухомості
Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатної квартири с. Сад 14 600 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! 2/2 поверх Площа: 45.4 м #178;/30.3 м #178;/5.6 м #178; Цегляний будинок Житловий стан АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ Меблі та техніха за домовленістю Господарське приміщення,підвал

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213123486