Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 64м2 на Петра Ротача пров., Подол, в Подільському районі, Полтава

36 500 $
1 563 973 грн
571 $ /m2

Площа:
64 / 38 / 8 м2
Кімнат:
3

Поверх:
10 из 10
Стіни:
Цегла

Код:
1756719
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  31
Агентство нерухомості
Дом24
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж трикімнатної квартири в районі ПоділПокращене планування з загальної площею 70 м2 Видовий десятий поверх, ліфт працює, Стан квартири - потребує ремонту, є лоджія та балкон.Поділ комфортний район міста, де у вас все поряд з будинком. Детальна інформація та запис на перегляд за вказаним в оголошенні номером!