Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 84м2 на Наливайка вул. 1а в районі Новий світ, Тернопіль

79 900 $
3 423 601 грн
952 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
84 / 46 / 12 м2
Кімнат:
3

Поверх:
5 из 16

Код:
1761031
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  27
Агентство нерухомості
Костишин Ліля
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира поруч з Тернопільським озером. Квартира знаходися на комфортному 5 поверсі. Просторі кімнати, три окремі, кухня з балконом, і є ще один балкон з панорамою, також є кладова та гардеробна (можливе перепланування) Дуже гарний вид з вікон, видно озеро. Перепис по дольовій Мінімальний торг присутній !

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213130369