Подзвонити Повідомлення

Продам ділянку під забудову 5сот. на Сумгаїтська вул. в Соснівському районі, Черкаси

19 000 $
814 123 грн
3 800 $ /сот.

Тип ділянки:
Ділянка під забудову
Ділянка:
5 сот.

Код:
1763920
Оновлене:
02-04-2026
Перегляди:  35
Агентство нерухомості
Артерчук Лариса
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається земельна ділянка 5,3сот. вул.Сумгаїтська-Одеська Продається земельна ділянка 5,3 сртки. Приватизована. Кадастровий номер xxx-xx-xx:05:002:0181 Ділянка знаходиться в кооперативі «Зелена зона». Фасадна сторона ділянки довжиною 21м виходить на вул. Сумгаїтську. Відповідно можливо використати під бізнес та житлову забудову. Телефонуйте, відповім на Ваші запитання та покажу в зручний для Вас час.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 26136273