Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Ресторан, кафе 118.5м2 на Підвалля вул. в Дрогобич, в Дрогобицькому районі, Львівська обл.

30 800 грн /міс.
+2.7%
719 $
260 грн /m2

Загальна площа:
118.5 м2
Кімнат:
6

Код:
1786095
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  29
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Губицький Олександр
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда комерційного приміщення у центрі міста Дрогобич Здається в оренду двохрівневе приміщення широкого призначення у самому серці міста Дрогобич. Ідеально підходить для: - бару або кафе - магазину будь-якого формату - салону краси, барбершопу - офісу або студії - шоуруму, коворкінгу тощо Загальна площа — 118,5 м²: – 1 поверх — 42,2 м² – 2 поверх — 33,8 м² • функціональний підвал • окрема котельня • облаштована кухня • санвузол Технічні переваги: – 3-фазне електропостачання – автономне опалення – цілодобова охорона Високий пішохідний та автомобільний трафік — приміщення знаходиться в центральній частині міста, що гарантує видимість і зручність для клієнтів. Можливе перепрофілювання під будь-який вид діяльності. Код об`єкту 15427 За деталями та переглядом телефонуйте.