Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 47.4м2 на Шептицького вул. в Петриків с., в Тернопільському районі, Тернопільська обл.

45 000 $
+18.4%
1 928 186 грн
950 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
47.4 м2
Кімнат:
1

Поверх:
3 из 5

Один санвузол роздільний

Код:
1791729
Оновлене:
16-04-2026
Перегляди:  19
Агентство нерухомості
Заяць Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира у новому малоквартирному будинку в с.Петриків. Загальна площа 50 кв.м, роздільне планування. Встановлено якісні вхідні двері. Квартира сира, опалення зроблено під ключ. Гарний тихий район, в доступності вся інфраструктура міста.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213156463