Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 107м2 у районі центру міста, Тернопіль

188 000 $
+13.9%
8 055 532 грн
1 758 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
107 м2
Площа кухні:
20 м2
Кімнат:
3

Поверх:
3 из 4

Код:
1801492
Оновлене:
09-04-2026
Перегляди:  16
Агентство нерухомості
Бранець Христина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається сира квартира у прицентральній частині Тернополя. Цегляний будинок, зручний 3 поверх. Загальна площа 107 кв.м, дві спальні, кухня-студія, ванна, пральна кімната, комора, велика лоджія. Квартира сира, стан після забудовника.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213122471