Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 47м2 в районі Новий світ, Тернопіль

77 500 $
3 320 764 грн
1 649 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
47 / 10 / 6 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 4

Один санвузол суміщений

Код:
1811650
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  24
Агентство нерухомості
Бранець Христина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується на продаж сучасна двокімнатна квартира на масиві Новий світ. Квартира розташована на 2 поверсі. Загальна площа 47 кв.м, дві кімнати. Зроблено ремонт у сучасний ремонт з вдалими дизайнерськими рішеннями. Квартира облаштована необхідними меблями та побутовою технікою. Квартира розташована в зручному районі з розвиненою інфраструктурою, поруч магазини, аптеки, зупинки громадського транспорту, школи, садочки.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213162591