Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 70м2 на Феодосійська вул. 1, Деміївка, в Голосіївському районі, Київ, метро Деміївська

188 000 $
8 055 532 грн
2 686 $ /m2

Площа:
70 / 33 / 14 м2
Кімнат:
2

Поверх:
5 из 24
Стіни:
Цегла

Код:
1814219
Оновлене:
10-04-2026
Перегляди:  13
Агентство нерухомості
VALION Kyiv
04x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2 к. квартири загальною площею: 70м2 на вул. Феодосійська 1, 5 поверх 24 поверхового. 2014 року будівлі, забудовник Київміськбуд. ОСББ Дизайнерський ремонт 2016 року. Продаж зі всією технікою та меблями люкс класу. Квартира складається з: - Передпокій - Зона вітальні 19 м2 - кухня 14 м2 - спальна кімната з виходом на лоджію - спільний санвузол. По техніці: Техніка Горені (варильна поверхня, духовка, витяжка, бойлер 80л. посудомийна машина), Холодильник дводверний, цифровий. Мікрохвильова піч, 2 телевізори, пральна машина/сушарка 2 в 1 на 8кг) – Самсунг. По ремонту: Сигналізація підключена до ДСО з датчиками по всій квартирі, лід дизайнерське авторське світло, вхідні двері броньовані титаном з комп'ютерним замком та одним механічним, студійна шумоізоляція квартири. Сантихнік Грое. Також є система очищення води Цептер, прихований сейф італійський, інверторні кондиціонери нового покоління економічні (Gree) клімат контроль, підігріви підлог (Німеччина). Металопластикові вікна Rehau трикамерний склопакет 80-й профіль, підвіконня (Danke) Австрія. Виносна лоджія з великими подовженими підвіконнями теж Данке. Ну і багато різних плюшок по освітленю. У вітальні електричний камін теж створює свій вайб. Скляні міжкімнатні матові двері (Німеччина), підлога та стіни керамограніт виробництва (ОАЕ) та дошка (Німеччина) меблі вбудовані (Австрія), По меблям: Стіл та стільці кухня (Італія), Розсувний Диван у вітальні. Ліжко в спальні з відсіком для білизни 180х200. Зручна транспортна розв'язка, тихо, розвинена інфраструктура, гостьова парковка, відео спостереження території та всередині будинку.