Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 35м2 в Оболонському районі, Київ, метро Мінська

27 852 грн /міс.
650 $
796 грн /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
35 / 12 / 4 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
17 из 25

Один санвузол суміщений

Код:
1819888
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  17
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
АН Level Group
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здається 1-кімнатна квартира біля метро Мінська ЖК Smart Plaza Obolon — будинок розташований безпосередньо біля станції метро, всього 2 хвилини пішки. Площа: 35 м #178; Поверх: 17 із 25 Стан квартири: видова, новий і теплий будинок, що дозволяє економити на опаленні. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: Диван з ортопедичним матрацом для комфортного сну Простора гардеробна з великою кількістю полиць та місцем для зберігання чемоданів Інверторний кондиціонер із функцією обігріву та охолодження Холодильник, пральна машина, бойлер, духовка, індукційна варильна поверхня, мікрохвильова піч, телевізор, фен, прасувальна дошка, сушарка, драбинка Оптоволоконний безлімітний інтернет, який працює до 16 годин навіть під час відключень світла Переваги будинку: Новий, теплий і сучасний будинок Відеодомофон Встановлений генератор Камери на поверхах і в ліфті Консьєрж-сервіс та цілодобова охорона Абсолютно безпечний для життя комплекс

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111989933