Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 260м2 на Дніпровська наб. 19а, Осокорки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

230 000 $
9 855 172 грн
885 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
260 / 190 / 30 м2
Кімнат:
4
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
23 из 24

Тераса, один санвузол суміщений

Код:
1825880
Оновлене:
09-03-2026
Перегляди:  30
Агентство нерухомості
Бобух Евгения
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонуємо Вам чудову квартиру в Києві! Розташування: Дарницький район, Дніпровська набережна. Ціна: 230,000 $. Продається просторий 2рівневий пертхаус загальною площею 260 кв.м, житлова площа – 190 кв.м, кухня – 30 кв.м. Квартира знаходиться на 23 поверсі 24-поверхового будинку. Вдале планування, два сучасні санвузли, зручний ліфт та балкон з прекрасним видом на місто! Ця квартира — ідеальний варіант для тих, хто цінує простір і комфорт. Розташування на набережній забезпечує приємні прогулянки та доступ до всіх зручностей міста. Не втрачайте можливість стати власником цієї неймовірної квартири! Телефонуйте для детальних питань та організації перегляду. Ваш новий дім чекає на Вас!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213190789

Адреса будинку: Дніпровська наб., 19а, Київ, Дарницький район, Осокорки