Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 43м2 на Електротехнічна вул. 43, Троєщина, в Деснянському районі, Київ, метро Дарниця

38 900 $
1 666 809 грн
905 $ /m2

Площа:
43 / 17.7 / 10 м2
Кімнат:
1

Поверх:
6 из 25

Євроремонт

Код:
1829194
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  54
Агентство нерухомості
Святослав Васильович
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 1к квару єОселя 3% та 7% з РЕМОНТОМ, ЖК Деснянський, Закревського.Допомога у швидкому оформленні та консультація на кожному кроці!В продажі 1к квартира з РЕМОНТОМ! в ЖК Деснянський, вул. Електротехнічна, 43, Троєщина, Закревського.Найменьша 1к квартира 42,93 м2 з великою спальнею та гардеробом Житлова 18 Кухня 10 Житловий комплекс «Деснянський» складається з 3-х багатоповерхових будинків (25 поверхів), об'єднаних спільною прибудинковою територією та належне облаштування: квіткові клумби, зелені газони, зони відпочинку для дорослих, дитячі та спортивні майданчики. Будівництво виконується за вдосконаленими технологіями панельного будівництва, які передбачають сучасне фасадне утеплення будинків та поліпшене планування квартир.Територіально, це східна межа житлового масиву Троєщина – цікава й перспективна локація неподалік від найбільшого у Києві озера Алмазне, улюбленого місця відпочинку на природі жителів навколишніх кварталів. Тобто, з одного боку ЖК розташований житловий масив з розвинутою інфраструктурою, а з іншого – фактично рекреаційна зона з місцями для відпочинку на природі.В межах пішої доступності від вашого майбутнього житла розташовано достатньо торгівельних, освітніх, медичних та освітніх установ. В 5-10-ти хвилинах ходу від ЖК в наявності численні магазини та маркети, речові та продуктові ринки та ЦОП «METRO». Автовласники оцінять зручну для них наявність неподалік від дому в потрібній кількості різноманітних СТО та автомийку. Поруч з ЖК «Деснянський» розташовано районний діагностичний центр та поліклініка, є два відділенняНової Пошти, різноманітні установи. Родинам з дітьми важливо знати, що в пішій доступності є кілька загальноосвітніх шкіл (№ 238, 242, 248, 277, 282), а також коледж та гімназія. Також неподалік від ЖК знаходиться Молодіжний парк площ Комісійні АН сплачує покупець! За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр посл Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-210-198-BN.