Подзвонити Повідомлення

Продам 6-к квартиру 257.9м2 на Харківське шосе 19, Стара Дарниця, в Дніпровському районі, Київ, метро Дарниця

645 000 $
27 637 330 грн
2 501 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
257.9 / 79.1 / 19.4 м2
Кімнат:
6
Тип:
Роздільні

Поверх:
32 из 34

Тераса, один санвузол суміщений

Код:
1830002
Оновлене:
13-03-2026
Перегляди:  30
Агентство нерухомості
Рамазанов Даніїл
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Велика квартира з великою критою терасою по усьому зовнішньому периметру (полукруг) де розташовані дерева, кустарники та квіти (по периметру). Терасу можливо обладнати літньою кухнею (усі комунікації є на терасі). Дивовижний краєвид на усі сторони Києва. З вікон видно р. Дніпро, Києво-Печерська лавра та інші красоти Києва. Відчуття від знаходження у квартирі як-то у власному будинку з присадибною ділянкою та садом. Квартира складається з 5 комнат (4 спальні та велика кухня-зал). По усьому зовнішньому периметру (полукруг) квартира (122,9 кв.м.) обладнана критою терасою, площа якої складає 135 кв.м., де розташовані дерева, кустарники та квіти (по периметру). Разом загальна площа квартири складає 257,9 кв.м.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213194202

Адреса будинку: Харківське шосе, 19, Київ, Дніпровський район