Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 26м2 на Осіння вул. 71, Біличі, в Святошинському районі, Київ, метро Академмістечко

39 800 $
-13.5%
1 705 373 грн
1 531 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
26 / 16 / 4 м2
Кімнат:
1
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
3 из 4

Один санвузол суміщений

Код:
1830033
Оновлене:
05-05-2026
Перегляди:  29
Агентство нерухомості
Бобух Евгения
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається смарт-квартира 26м2 біля метро Академмістечко, вул. Осіння 71. Ідеальна пропозиція для інвесторів та молодих родин. Квартира розташована на 3-му поверсі сучасного будинку, всього 5 хвилин пішки до станції метро Академмістечко –чудова локація для комфортного життя або вигідної здачі в оренду. Вдале розташування робить цю пропозицію ідеальною для інвесторів, які шукають стабільний та прибутковий об”єкт для орендного бізнесу. Компактність та зручність формату смарт гарантує попит серед орендарів – студентів, молодих спеціалістів та пар які цінують близкість до метро.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213195266

Адреса будинку: Осіння вул., 71, Київ, Святошинський район