Подзвонити Повідомлення

Продам 6-к квартиру 144м2 на Старокозацька вул. у місті (передмісті), Дніпро

100 000 $
4 284 857 грн
695 $ /m2

Площа:
144 / 84 / 5 м2
Кімнат:
6

Поверх:
3 из 3

Код:
1831769
Оновлене:
02-04-2026
Перегляди:  14
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам квартиру у центрі м. Дніпро, половина квартири зроблено ремонт косметичний стан жилий, а друга половина потребує ремонт, можлива покупка для створення або налагодження бізнесу в центрі міста Дніпро, третій поверх 3х поверхового будинку, три балкона, будинок збудовано з цегли, частково вікна дерев?яні та частково МПО, поміняні каналізаційні труби, висока стеля, кімнати потребують ремонту, розташування будинку -друга лінія з проспекту Яворницького можливо придбати для великої родини: кімнати роздільні, суміжні, є кухня, санвузол, газ, світло, вода, на все є лічильники, торг доречний.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212881744