Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам будинок 250м2 в Погреби с., в Броварському районі, Київська обл.

38 564 грн /міс.
900 $
155 грн /m2

Загальна площа:
250 м2
Ділянка:
12 сот.

Поверхів:
2

Код:
1834919
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  47
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Юрособа – посередник
Евтушенко Елена Николаевна
38x-xxx Показати
Юрособа – посередник

ПН 40287.Здам в оренду будинок та гостьовий будинок в с.Погреби Броварський район. Будинок 150 кв.м. на першому поверсі: кухня, вітальня з каміном, санвузол, гараж на одне авто. На другому поверсі: дві спальні, великий зал, санвузол. Гостьовий будинок 90 кв.м.: вітальня з каміном, більярдна кімната, сауна, купель, спальня, санвузол. В будинках газове опалення, кондиціонери, дві окремі каналізації. На території ділянки 11 соток: гостьова стоянка, альтанка з каміном і погребом, декоративне озерце, дорослі дерева, туї та ялинки. Дуже зручне розташування.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1342758