Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 78м2 на Набережно-Рибальська вул. 6, ЖК Рибальский, в Подільському районі, Київ, метро Поштова площа

105 000 $
4 499 100 грн
1 347 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
78 / 42 / 25 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 8

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1835030
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  17
Агентство нерухомості
Бобух Евгения
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

2-кімнатна квартира в ЖК Rybalsky, Будинок 11, 8 секція, 4 поверх — Переуступка Продається простора та світла квартира у сучасному житловому комплексі Rybalsky. Загальна площа — 78,82 м2, продумане планування: - кухня-студія з місцем для великої вітальні - 2 окремі кімнати (ідеально під спальню та дитячуu002Fкабінет) - 2 санвузли - 2 балкони з різними видами (двостороння квартира) висота стелі та панорамні алюмінієві вікна Reynaers додають простору й світла. Особливості будинку: - стіни з червоної повнотілої цегли (тепло та шумоізоляція) - в будинку сучасні ліфти, підземний дворівневий паркінг і кладові приміщення (можна орендувати або придбати окремо у майбутніх сусідів) - закритий внутрішній двір тільки для мешканців - цілодобова охорона, власна керуюча компанія Інфраструктура: - школа та дитячий садочок на території - магазини, кафе, клініки, стоматологія - один із найбільших фітнес-клубів України — “5 Елемент” - зручних вихід до Дніпра для прогулянок набережною Локація: - до Поштової площі — 2-3 хвилини на авто, - до Контрактової площі — 5–7 хвилин - швидкий доступ до Подолу й центру Києва Квартира ідеально підходить як для комфортного життя, так і для інвестиції у престижний комплекс бізнес-класу. Дата введення в експлуатацію 2-3 квартал 2026 року (наразі ведуться роботи по встановленню ліфтів та внутрішні оздоблення в різних секціях).