Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 125м2 в Солом'янському районі, Київ, метро Вокзальна

270 000 $
-18.2%
11 569 115 грн
2 160 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
125 / 59 / 32 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
26 из 26

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1840959
Оновлене:
10-04-2026
Перегляди:  24
Агентство нерухомості
Мясніков Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується пентхаус на 26-му поверсі сучасного будинку. Квартира видова, унікальне планування, кастомний проект. Три окремі кімнати (2 дитячі + майстер-спальня з власною гардеробною), велика кухня-вітальня, 2 санвузли. Дизайнерський ремонт преміум-класу Дорогі і якісні матеріали, меблі, техніка Висота стель — 3,5 м Підлога — паркетна дошка Система «тепла підлога» Окрема система рекуперації повітря Сучасна система кондиціювання Продумані шафи та зручні системи зберігання Це сучасний і стильний пентхаус для сімї, яка цінує стиль і зручну логістику у серці столиці. Бетонно монолітний Роздільне Дизайнерський ремонт

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213200836