Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 54м2 в районі Новий світ, Тернопіль

56 910 $
2 438 512 грн
1 054 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
54 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
15 из 16

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1848586
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  11
Агентство нерухомості
Наталя Приступа
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Тернопіль, Новий світ, вул. полковника Данила Нечая Продається 2-х кімнатна квартира в новобудові ЖК Атланта Тавер (стан після забудовника), 15 поверх з 16, площа 54, 2м. Роздільні кімнати, чудова панорама з виглядом на озеро. - В квартирі встановлено опалення підлоги по всій площі. - Перепис по дольовій участі від власника. - Зроблено дуже красивий дизайн-проект квартири, врахований у вартість квартири. Поруч озеро, парк, магазини, дитячий садок, автобусна зупинка. Додатково продається паркінг в зручному місці на 12м2. ЖК Атланта Тавер новобудова преміум-класу з підземним паркінгом, охороною та закритою територією. Вигідна локація, престижний будинок. Чудовий варіант для життя або вигідна інвестиція! Здача будинку другий квартал 2026 року. Встигніть придбати!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213145204